درباره ما

یونیک مرکز پخش تخصصی دوربین‌های مداربسته و تحت‌ شبکه، دستگاه‌های ضبط تصویر، کابل و متعلقات دوربین تمامی کالاها و خدمات، پخش تمامی لوازم های مربوط به سانترال و شبکه و تابلو های روان و ثابت، فروشگاه یونیک حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت‌های سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

 

کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین خط مشی اچ دی تک است. تنها راه رسیدن به اهداف جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت است.

تناسب کیفیت و قیمت: طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با این حال تلاش اچ دی تک بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها آنها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.

افزایش اطلاعات و به روز بودن: عرضه سیستم های امنیتی، یک عرصه به سرعت در حال پیشرفت است. مسلما فعالیت در این زمینه نیاز به، به روزرسانی دائم اطلاعات و آموزش همیشگی نیرو انسانی دارد.

شفاف سازی مالی: شفاف سازی مالی یکی از مهمترین روشهای جلب رضایت و اعتماد مشتریان است. اچ دی تک از طریق استفاده از محصولات با برندهای مشخص و ارائه لیست قیمت محصولات به تمامی مشتریان به آنها کمک می کند تا به راحتی و با اطمینان ما را به عنوان مجری سیستم های خود انتخاب کنند.

ارائه اجناس با گارانتی معتبر: تمامی محصولات موجود در فروشگاه یونیک از گارانتی اصلی آن برند برخوردار می باشد. این کار برای بالا بردن کیفیت کار و امنیت در خرید برای مشتری میباشد.

شفاف سازی موقعیت مکانی: فروشگاه یونیک با ارائه آدرس و شماره تماس های خود در صفحه تماس با ما می کوشد که اعتماد مشتری را جلب کند و در هنگام خرید ذره ای تردید در دل خود راه ندهد.

زمینه فعالیت

عمده تجهیزات حفاظتی و لوازم جانبی مرتبط

تجهیز، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی-نظارتی

مشاوره و کیفیت سنجی پروژه های مداربسته

ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های حفاظتی

ارائه خدمات در زمینه تابلو های روان و ثابت

ارائه خدمات در زمینه سانترال و شبکه

cropped-word-1-1.png

مراحل خرید محصول