حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

فروشگاه دوربین مداربسته یونیک

فروشگاه یونیک در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ تاسیس شده است و در حال حاضر پس از گذشت چندین سال همچنان در حوزه سیستم های امنیتی در حال فعالیت میباشد. یونیک کار خود را با فروش آنلاین دوربین های مداربسته نونیم شروع کرده و در حال حاضر به یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین در حوزه امنیت تبدیل شده است.

 

ری برندیگ یونیک

هر برند و یا فروشگاهی پس از گذشت چندین سال از فعالیت خود نیاز به ری برندینگ دارد ، ری برندیگ به دلایل مختلفی رخ می دهد. یکی از این دلایل توسعه حوزه فعالیت و پیشرفت در حوزه کاری خود میباشد. از دلایل دیگر میتوان ایجاد تنوع و روش های جدید در فعالیت و ارتباط با مشتری نام برد . 
ری برندیگ از قدم های کوچکی مانند تغییر لوگوی و رنگ بندی کلی فرم های اداری آغاز و تا تغییر چشم انداز ها و بازار هدف هر برند پیش میرود.

خدمات یونیک

یونیک از آن دسته شرکت هایی است که برای بالا بردن سطح سواد علمی تکنیسین ها و فروشنده ها و حتی خریداران خود از هیچ تلاشی چشم پوشی نکرده و کارشناسانش همواره در حال تولید محتوای متنی ، ویدئویی و تصویری میباشند . از جمله این خدمات میتوان ، مقالات ، دانلود باکس ، کانال تصویری و …. دیگر را نام برد که در زیر مشاهده میکنید.

ارتباط با ما
تهران ، شهرک ولفجر ، بلوک E ، کوچه مدنی ششم ، پلاک 27
021-33225075
info@unick.ir
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول