حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خدمات نصب دوربین مداربسته

خدمات نصب دوربین مداربسته

خدمات نصب دوربین مداربسته

بعد از انتخاب و خرید دوربین مداربسته بزرگترین دغدغه هر مصرف کننده نصب این محصول هست. شاید در ابتدا کار ساده ای به نظر بیاد و هر شخص این توانایی را در خود ببیند که می تواند با کمی ابزار دوربین های خود را نصب کند. اما این شیوه نادرستی است چرا که هر کاری نیاز به افراد متخصص و ابزار آلات اختصاصی دارد. چرا که ممکن شما به دوربین آسیب بزنید،با اشتباه وصل کردن کابل ها باعث سوختن دستگاه شوید. و می تواند ضرر های مالی و گاها جانی در پی داشته باشد.

 معرفی تیم فنی یونیک

نتیجه میگیریم که هر کاری را به کاردان خودش بسپاریم. تیم فنی یونیک با چند سال تجربه کاری در زمینه نصب تجهیزات حفاظتی و نظارتی و کسب تجارب بسیار ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. این تیم می کوشد که در کم ترین زمان ممکن، بهترین کیفیت کاری را تحویل شما مشتری عزیز بدهد.

همواره تیم فنی یونیک در تمام ساعات شبانه روز می کوشد تا مشکلات شما عزیزان را رفع کند. یکی از مزیت های این تیم استفاده از افرادی متخصص و تحصیل کرده در حوزه برق و الکترونیک است که باعث می شود کار شما را به اصولی ترین روش های علمی روز دنیا انجام دهند.


مراحل نصب دوربین مداربسته

مرحله اولمرحله دوممرحله سوم
نصب دوربین مداربستهنصب دوربین مداربسته
مشاهده و آنالیز محیط نصب. قبل از انجام عملیات نصب لازم است محیط یک بار مشاهده و مکان نصب دوربین را در ذهن شبیه سازی کرد. در این مرحله می توان با توجه به شرایط محیطی بهترین دوربین را انتخاب کرد.اجرای عملیات پسیو و نصب دوربین ها و کابل کشی آن ها از محل نصب تا دستگاه ضبط. باید توجه داشت که در این مرحله تمامی کار ها با بیشترین دقت انجام داد تا در مرحله آخر به مشکل بر نخورده و نیاز به دوباره کاری نباشد. پس دقت عمل در این مرحله باید بالا باشد.انجام کار های نرم افزاری مربوط به دستگاه ضبط تصاویر و مشاهده تصویر تک تک دوربین ها و تنظیم زاویه دید هر دوربین با کم ترین نقطه کور. باید دقت کنیم که در این مرحله دوربین به بهترین شکل ممکن تنظیم شوند تا نقطه کوری در تصویر نباشد.

نتیجه گیری

توضیحات بالا به خوبی نشان میدهد که نصب دوربین مداربسته را نباید آسان گرفت و نیاز به تخصص دارد و کار هر کس نیست.

تیم تخصصی و فنی یونیک به شما کمک می کند تا از دوربین های خود بهترین تصویر را مشاهده کنید و میزان نقطه کور محیط را به صفر برساند.

 

نکات مثبت این تیم از نظر مشتریان

  • سرعت عمل بالای تیم یونیک
  • استفاده از نیروی جوان و کاردان
  • دقت عمل بالای تیم یونیک
  • کیفیت بالای تیم یونیک
  • تمیز کار کردن تیم یونیک

تیم فنی یونیک با توجه به این شعار (( مشتریان ما تبلیغات ما هستند)) همواره در تلاش هستند که کار را به نحوی پیش ببرند که مشتری حداکثر رضایت کار را از پروژه داشته باشد. بدیهی است که ممکن است افراد بعضا نظرات نا صحیح بدهند که در این مواقع تیم فنی پیشنهاد بهتر را ارائه خواهند داد و تصمیم را با خوده مشتری می گزارند. چرا که ما اجرا کنند افکار شما هستیم.

  • شما مشتری عزیز میتوانی به راحتی هر چه تمام و با انجام سه مرحله زیر دوربین هایتان رو به مرحله نصب برسانید.

[wpforms id=”21908″]

ارتباط با ما
تهران ، شهرک ولفجر ، بلوک E ، کوچه مدنی ششم ، پلاک 27
021-33225075
info@unick.ir
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول